Akční nabídky

Připravte se na léto a sezonu plavek!!

image00010

Milé dámy i páni, využijte tuto skvělou předsezónní nabídku!!!!!
Bezbolestná ultrazvuková liposukce.
Akce platí od 1.3.2016 do odvolání
Balíček Připravte se na léto obsahuje
3 x ošetření bříška, jedné části stehen nebo zadečku přístrojem Coccon duotechnology( jen samostatnou kavitaci) a následná presoterapie.
Běžná cena: 2.400,-Kč

Akční cena pro Vás : 1.800,- Kč

(Za příplatek 300,-Kč můžete mít 3x kombinaci kavitace s radiofrekvencí pro ještě lepší vzhled pokožky a výraznější výsledek )

Z V Ý H O D N Ě N É    P E R M A N E N T K Y

DSC04329Kupte si zvýhodněnou permanentku na zdravé a příjemné kyslíkové ošetření. Absolvujte základní kůru zahrnující 10 seancí ( jedno ošetření za 4 – 7 dní, načež pokračovat udržovací terapií jednou za 2 až 4 týdny). 10 seancí za 1500,- Kč.

 

 

 

solárium újezd nad lesyKupte si permanentku na 100 minut opalování v našem soláriu Ultra Tan Chilli s počítačově řízenou regulací teploty (během celého opalování udržuje v soláriu optimální teplotu)  za 699,- Kč.

 

 

 

rád zdravé krásyKupte si permanentku na přístrojovou lymfodrenáž, vhodnou na celkovou detoxikaci organismu, odstranění celulitidy, nadváhy, bolesti svalů, páteře a pocitu těžkých a unavených nohou.
5 x 30 minutová procedura za 1000,- Kč     10x 30 minutová procedura  za 1800,-Kč. ( Doporučujeme návštěvu 1-3 x týdně).

 

 

Co lymfodrenáž léčí ?

coccon-presotechnology

 • příznaky lymfatických otoků
 • lymfatický infarkt
 • křeče
 • chronická onemocnění žil
 • pomáhá likvidovat  tuk
 • revmatická artritida
 • podporuje činnost střev, působí proti zácpě
 • vyrovnává tlak
 • choroby spojené s krevním oběhem
 • podporuje cvičení
 • působí proti stáří, slabosti, únavě, nespavosti
 • zajišťuje pružnou kůži a zdravější tělo
 • působí proti tvorbě sraženin krve
 • prevence a léčba zvětšených žil

Zbavte se Akné a vyrážky

Procedura, která spolehlivě zlikviduje akné.

Dopřejte své pleti skutečnou špičku v boji s akné. S laserovým ošetřenímbiostimulačním laserem SPARIDON, akné nemá šanci! A protože v našem salonu dobře víme, že nezáleží na délce ošetření, ale na četnosti, přichystali jsme pro Vás skutečně dlouhodobý program péče o pokožku:permanentku na 10 ošetření , za kterou zaplatíte 970,-Kč.

Vyrážka je bohužel frustrující můra dospívajícího života, která dozajista účinně podkopává sebejistotu a sabotuje nejžhavější schůzky.  Akné se většinou projevuje v období dospívání. Ale popravdě řečeno, věk nemá pro něj zvláštní význam.
Ale netrapte se tím příliš, nemnoha dívkám a chlapcům se podaří projít obdobím dospívání bez vyrážek. Pro většinu dospívajících dívek a chlapců vřídky a ucpané póry patří k těm věcem, s nimiž je třeba si poradit. Naštěstí můžete pomoci svojí pokožce projít touto těžkou etapou, když navštívíte náš salon Ráj zdravé krásy, kde dokážeme individuelně řešit jakýkoliv problém na pleti, popřípadě na těle s pomocí biostimulačního laseru Sparidonn.
Tento laser kůži „nespaluje“, jen ji léčí. Ošetření  laserem je nebolestivé a velice účinné.
Laser má biostimulační analgetický a protizánětlivý efekt.

K laserovému ošetření je vždy nutná i laserová kosmetika odpovídající danému typu a stavu pleti, aplikuje se vždy při ozáření laserem v salonu a při těžší formě akné se doporučuje aplikace této kosmetiky i 2x denně doma a to vždy po odlíčení (ráno a večer). Biostimulační laser přispívá k efektivnímu hojení pustulek a zánětlivých papulek již po několika aplikacích. Reakce pleti, u lehčích forem AKNÉ, na Biostimulační laserje ve většině případů viditelná a rychlá, u těžší formy potřebují delší péči. Doporučujeme  laserový gel a 10 aplikací Biostimulačním laserem.
Na akné je Laser Sparidonn tou správnou volbou.

Před / Po fotka léčba biostimulačním laserem Sparidonn

akne