LED Maska Opera

maska-modra-2Galvanická LED Maska může být využívána na omlazení pleti i úlevu od bolesti. Zvyšuje průtok krve, podporuje hojení ran, stimuluje produkci kolagenu a elastinu.

Může být použita k ošetření akné v mírném i pokročilém stádiu, k prevenci stárnutí a vrásek , léčbě růžovky a žilek, snižuje drsnost kůže a velikost pórů, pomáhá při snižování produkce melaninu (který způsobuje hnědé stařecké skvrny) , k úlevě bolesti po různých typech ošetření (po aplikaci Botoxu a výplňových materiálů, plastické operace, ošetření popálení po IPL nebo jiném laseru, regenerace pokožky po chemickém peelingu)

Co je Opera ?

Galvanická LED maska – inspirována tradiční maskou na obličej s postranními nástavci a také nástavcem pro léčbu v oblasti krku. Pomocí nejmodernější technologie – světelnou terapií. Patentovaný design, který kopíruje kontury obličeje a pokrývá celou oblast obličeje i krku. Terapeutická LED světla nabízí celou škálu ošetření pro obličej a krk.

Galvanická LED maska vyzařuje 4 typy LED paprsků, které lze vzájemně kombinovat. Základní 3 typy LED paprsků + infračervené LED mají různé účinky na pleť. Infračervené LED světlo běží na pozadí po celou dobu a zvyšuje krevní oběh.

Červené světlo: sjednocuje pokožku, vypíná ji, vyhlazuje vrásky a zároveň předchází vzniku nových, opravuje poškozenou pokožku, uzmaskaavírá póry, podporuje tvorbu kolagenu. Léčí růžovku a rozšířené žilky

Modré světlo: takzvaný blue-ray sterilizuje pokožku, ničí bakterie, léčí a předchází akné, zklidňuje podráždění

Bílá (laser): proniká hluboko do pokožky, urychluje metabolické funkce tkání, rozkládá usazeniny a nečistoty, zpevňuje povislou pokožku a celkově ji omlazuje.

 

Galvanická LED Maska dále disponuje elektrodami na ošetření galvanickým proudem. Galvanický proud pomáhá vyhlazovat vrásky a revitalizuje obličej. Ošetření galvanickým proudem je tak jemné že jej ani necítíte. Je nedílnou součástí terapie Galvanickou led Maskou.

Kolik ošetření je potřeba? 

Počet ošetření Galvanickou Led maskou Opera se liší a je závislé na požadovaných výsledcích. Může se podstupovat samostatně, ale může být také kombinováno s jinými kosmetickými metodami ošetření pleti, aby se výsledky posílily. Maska LED Opera se stala hitem v USA a Velké Británii. Způsob je jednoduchý a bezbolestný, má vysokou účinnost a žádné vedlejší účinky.