Hydrodermabraze

hydrodermabraze

Kosmetická procedura hydrodermabraze nabízí neinvazivní ošetření pleti nové generace. Jedná se kosmetický hit v oblasti omlazování přístrojovou

technikou.Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Unikátní hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť.   Tento přístup je mnohem šetrnější než diamantová mikrodermabraze, jelikož se k jejímu provedení používá pouze voda a ty nejkvalitnější technologie. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku Vaší pleti.

20161029_154211Čeho lze hydrodermabrazí dosáhnout?

 

Jak již bylo řečeno výše, hydrodermabraze je jediná kosmetická procedura, která umožňuje provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky během jediného zákroku. Aplikuje se na oblast obličeje, krku a dekoltu a je zcela nebolestivá. Hydrodermabraze vyhlazuje jemné vrásky. U mastné pleti výrazně redukuje množství kožního mazu a zužuje rozšířené póry.  Díky komplexnímu působení pokožku také hydratuje.

 

20161029_154254Příprava na hydrodermabrazi

Na toto ošetření se není třeba speciálně připravovat, můžete si na něj odskočit i během oběda. Efektivně působí na všechny typy pleti – včetně citlivé, mastné a stárnoucí. Ošetření je vhodné i v těhotenství a období kojení. Doporučená návštěva této procedury je 1x za 4 týdny.