Kontakt: +420 723 113 626

Z důvodu nařízení vlády je salon až do odvolání uzavřen.
Dekuji za pochopení.

Adresa Provozní doba
Holšická 1348 Pondělí – Středa: 8-20h
Praha 21  Neděle: 9:30-18h
Újezd nad Lesy
info@rajzdravekrasy.cz NUTNO PŘEDEM OBJEDNAT

raj-zdrave-krasy-plakat

Jak se k nám dostanete:

Na konečné stanici metra B Černý most nasednete na linku 250 a po cca 20min vystoupíte na autobusové zastávce Sudějovická. Přejdete silnici a vejdete do ulice Sudějovická. Na 3 křižovatce se dáte do leva. Máte nás cca 50 metrů po své pravé ruce.

Nebo na Černém mostě využijete autobus 303 a po cca 20 min vystoupíte na zastávce Hulická (příští zastávka po Klánovickém nádraží). Od této zastávky sídlíme cca 400 m směr Klánovice.

Další možností je vlak:

Z Masarykova nádraží směr Český Brod. Výstupní stanice Klánovice         (20 min jízdy) Ke každému vlaku jezdí autobus číslo 261 nebo 251 jednu stanici Výstup Hulická. Od této zastávky sídlíme cca 400 m směr Klánovice.

Nebo pokud k nám pojedete autem:

Bezproblémové parkování zajištěno

Od centra

Sjedete ze štěrboholské magistrály na sjezdu Běchovice. (stará Kolínská) Po příjezdu do Mč Újezd nad Lesy odbočíte na třetím semaforu v levo (směr Klánovice). Po té odbočíte na třetí odbočce v pravo. Za cca 200 m Nás máte po své levé straně.

Od Horních Počernic

Na kruhovém objezdu sjedete na prvním výjezdu směr Šestajovice. Projedete Šestajovice, Klánovice a po přejetí železničního nadjezdu  odbočíte do druhé ulice v levo. Do první je zákaz odbočení.  Za cca 200 m Nás máte po své levé straně.