Kyslíková mezoterapie

kyslikova-mezoterapieJedinečná technologie,
 kterou vám hned tak někde nenabídnou. Kombinace extrémně čistého kyslíku a exkluzivních omlazovacích preparátů je velmi silný omlazující program.
Oxygenoterapii a jejímu okamžitému účinku propadlo mnoho světových celebrit a nyní mezi ně můžete patřit i vy. Jedná se o zcela identické ošetření, které propaguje a denně používá např. Madonna.
Princip ošetření
Tento přístroj tlakem transportuje mimořádně čistý 93 – 95%  koncentrovaný kyslík spolu se specifickými vitamínovými koktejly do hlubokých vrstev kůže.  Jedinečným způsobem revitalizuje, regeneruje a omlazuje vnitřní vrstvy kůže a posléze vypíná, omlazuje a projasňuje povrch pokožky. Pokožka je okamžitě neuvěřitelně svěží a vypnutá.  Její první  a nejdůležitější výhoda – bezbolestnost. Důkazem je, že se kyslíková mezoterapie stala populární i u mužů, kteří, jak je známo, chtějí být krásní, ale nechtějí přitom trpět.

Výběr z ampulí: kaviár, anti-akné, kyselina hyaluronová, kmenové buňky.

Kyslík působí velmi jemně. Neporušuje celistvost kůže a nemusíte se tedy obávat žádných infekcí, krevních podlitin, skvrn a jizev. Nepozoruje se ani zarudnutí či otékání kůže. Naopak, ihned po absolvování procedury uvidíte v zrcadle výborný výsledek: pokožka bude světlejší, pleť se vyhladí, póry se zmenší a malé vrásky zmizí. Právě díky jemnosti a šetrnosti této metody lze kyslíkovou mezoterapii  využívat i k ošetření velmi citlivých oblastí kůže kolem očí. Nepříznivá ekologická situace negativně ovlivňuje stav Vaší pokožky. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí – to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

Kyslík má protizánětlivé a hojivé dezinfekční účinky, spolu se specifickým koktejlem vitamínů odstraňuje a předchází tvorbě akné

Jak probíhá tato procedura?
Ošetření se provádí pomocí přístroje, který má malý nástavec v podobě pistole „ráže“15 mm, přes který se pod tlakem vstřikuje 93 -95% kyslík s vitaminovým sérem. Tento tlak je pro kůži velmi citelný. Proud kyslíku přenáší aktivní výživné ingredience přes epidermis do bazální vrstvy pokožky a protože ta bezprostředně hraničí s nejspodnější vrstvou dermis, zajišťuje toto ošetření nejlepší možný výsledek mezi kosmetickými prostředky. Zákrok je bezpečný a bezbolestný.  Během ošetření pociťuje klient pulzující údery chladivého vzduchu – náramně příjemný pocit!

kyslikova-mezoterapie2Jaký je výsledný efekt? 
V důsledku tohoto ošetření dostávají hlubší vrstvy pokožky výživné látky, vitamíny a pochopitelně – kyslík. To vše podstatně urychluje metabolické procesy, zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazování a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně mizí, hlubší se maximálně vyhlazují.
Pro koho je vhodné toto ošetření? Zejména lidem, kteří jsou silně unavení, hodně kouří, mají zvadlou pokožku, špatnou barvu pleti, nepravidelnou pigmentaci a jsou vystaveni stresu.
Jaká je délka seance a jak dlouho výsledný efekt trvá? 
Jedna seance trvá asi 10 – 15 minut. Výsledný efekt vydrží asi týden až 14 dní. Doporučujeme také toto zdravé a příjemné ošetření před nějakou důležitou akcí ( ples, svatba, firemní večírek atd.). Celkově doporučujeme nejprve absolvovat základní kúru, zahrnující 6 až 10 seancí (v závislosti od stavu pokožky), což znamená v průměru jedno ošetření za 4-7 dní načež pokračovat udržovací terapií jednou za 2 až 4 týdny.