Masáže

Ráj zdravé krásy Vám nabízí i perlu mezi masážemi a to masáž Havajskou. Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Jedná se o nejstarší formu terapie.
Pokud Vás zajímá určitý druh masáže, nebo chcete jen informace o tom proč a jaký druh si vybrat? Vyberte si z naší nabídky uvedené níže včetně vlastního výběru masážních olejů ( kokos, čokoláda, skořice, mandle s čokoládou, levandule, orchidej, divoká růže, heřmánek, měsíček, mango, med) a neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vše vysvětlíme.

Havajská masáž Lomi Lomi

masaz-lomi-lomi-praha

Havajská masáž je právem označována za perlu mezi masážemi. Pro její název se také používá výraz Loving Hand (laskavé ruce)

Při Havajské masáži se používá velmi plynulých měkkých i hlubokých technik, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty. V některých fázích masáže má klient dojem, jako by se mu věnovali dva maséři zároveň.  Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Ve spojení s vůní aromatických olejů má havajská masáž velmi vysoký terapeutický a relaxační účinek.

 

 

Masáž hadím jedem

masaz-hadim-jedem

 Využijte léčivou sílu zmijího jedu.

Uštknutí jedovatým hadem může být nebezpečné, ale hadí jed má pro člověka i příznivé účinky. Těch využívá syntetická podoba hadího jedu, která byla speciálně vyvinuta ve Švýcarsku. Syntetický tripeptid hadího jedu obsahuje protein, který umožňuje blokovat nervosvalové kontrakce a uvolňuje svalovou tenzi. Gel, jímž je prováděna tato masáž, má velmi dobrou vstřebatelnost díky dobře řešenému základu – hlavní účinnou složkou je zmijí jed.

Masáž hadím jedem pomáhá při potížích spojených s artritidou, revmatickými stavy, záněty šlach, otoků kloubů, při bolestech svalů,podporuje prokrvení tkáně a tím zlepšuje výměnu látek a regeneraci. Urychluje hojení, zmírňuje projevy různých kožních onemocnění.

HADÍ JED NAPOMÁHÁ UVOLNIT SVALOVOU TENZI, ZESLABUJE SVALOVÉ KONTRAKCE A MÁ SILNÉ RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ ÚČINKY.

Konopná masáž

konopna-masaz

Chcete být svěží, uvolnění a plní vitality? Vyzkoušejte  olejovou masáž pomocí 100% konopného oleje.

Konopný olej nekonečných možností.

Léčivý, masážní a kosmetický olej, který má výrazné analgetické, protizánětlivé, regenerační, antibakteriální a revitalizační  účinky.

Konopný tělový olej si své velké uplatnění našel při různých stavech bolesti, neboť proniká hluboko do tkáně. Tam se všechny významné látky, které konopí produkuje, postarají o postiženou oblast a dokáží velmi rychle bolestivé místo analgetikovat a zároveň léčit. Olej napomáhá odstranit blokády a rychle ulevit od bolesti svalů, kloubů, zad i páteře. Olej s výtažkem z konopí se osvědčuje i při regeneraci a rehabilitaci po operacích, sportu i po namáhavých výkonech.

Je vhodné nechat působit olej na pokožce i po masáži, proto se osprchujte předem a pak až po dvanácti hodinách.

Anticelulitická masáž

masaz-celulitida

je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě ( pomerančová kůže )

Vypíná pokožku, rozbourává tukové buňky, tím formuje postavu a zlepšuje kvalitu pokožky. U žen je vznik celulitidy více pravděpodobnější než u mužů. Je tomu tak kvůli odlišnému uspořádání podkožního vaziva. Máme-li v podkoží větší množství odpadních látek( toxínů ) je celulitida patrná už pouhým okem. Doporučuji  při anticelulitické masáži i kombinaci s přístrojovou lymfodrenáží, neboť tuky, které se takovou masáží rozbourají, se dostanou do lymfatického systému. Odvodem lymfy do mízovodu se zbavíme většího množství odpadních látek takže se detoxikujeme. Při anticelulitické masáži používám kvalitní rostliné oleje proti celulitidě.

Masáž  horkými lávovými kameny – Hot Stones

kameny

Masáž horkými lávovými kameny dokáže rychle navodit pocity úlevy a odpočinku. Masáž lávovými kameny je velmi žádaná masáž hlavně na podzim a v zimě. Masáž uvolňuje pokožku a svaly díky teplu, které se postupně rozlévá po celém těle.Teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle a působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly! Odstraňuje stres, stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, zlepšuje pohyblivost těla, zmírňuje křeče ve svalech, snižuje bolest, detoxikuje a očišťuje tělo od škodlivých látek, zrychluje metabolizmus, zlepšuje látkovou výměnu v těle, bolesti zad, uvolňuje tělo a navozuje velmi příjemnou relaxaci.Řadí se mezi luxusní masáže, které jsou oblíbené po celém světě.

Masáž v sedě (Manažerská masáž)

???????????????????????????????

Jedná se o klasickou masáž šíje a zad prováděnou na speciální masážní židli. Tato židle svou konstrukcí  umožňuje dokonalé uvolnění šíje a její souměrnou pozici. Masírující má lepší přístup k zádům klienta než při použití masážního stolu.Duševně pracující lidé, kteří tráví větší část dne u počítače, trpí převážně bolestmi šíje a zad. Manažerská masáž je rychlou a důkladnou tlakovou masáží svalů šíje, zad a rukou vhodná pro osoby se sedavým zaměstnáním. Masáž jim může přinést kýženou úlevu a vlít mnoho nových sil do další práce.

Tato masáž je velmi vhodná pro muže s větším bříškem, kterým by se nepohodlně   nepohodlně leželo na  masážním lůžku, pro ženy s většími prsy, pro kojící maminky, které by vleže bolela prsa, pro klienty s potížemi s páteří (pro ty, co nevydrží dlouho ležet na relativně tvrdé podložce masážního lůžka) a  hlavně pro nastávající maminky a osoby se zvýšeným krevním tlakem.

Masáž na židli má mnoho předností

  • možnost masáže přes oděv
  • šíje, záda a ruce jsou v ideální pozici pro masáž
  • rychlá úleva pro svaly i psychiku
  • masáž v sedě je vhodná pro těhotné

Klasická masáž

masaz-praha

Vznikla již v 19. století a v západních kulturách se považuje za základní formu masáže. Využívá různé typy tření a hnětení, je vhodná k ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a při problémech spojených se stresem. Během masáže budete ležet na stole přikrytí ručníkem (což mimo jiné pomáhá zvyšovat tělesnou teplotu). Masáž může být zaměřena jen na určité partie, celé tělo nebo obličej. Důležitý je při ní příjemný a jemný tlak rukou na tělo a jejich stálý kontakt s klientem. Více než u jiných technik se dbá na uvolnění těla a mysli, a proto se tato masáž zaměřuje na práci s energií těla a vytvoření hřejivého pocitu z hladkého a plynulého průběhu masáže. Před masáží dáváme vždy klientovi vybrat z několika druhů masážních olejů a on si může sám zvolit, kterým ho budeme masírovat. Blahodárné účinky olejů jsou na pokožce znát i několik dnů po masáži – kůže je vláčná, hebká a dobře prokrvená.

Přijdete-li na kompletní masáž celého těla, vyhraďte si na ni minimálně 90-120 minut času. Začíná se jemnou masáží nohou a chodidel, následuje bříško (nechoďte proto na masáž těsně po jídle), paže, záda a šíje. Celá masáž je velmi jemná, příjemná, spíše uklidňující než povzbuzující a při odchodu máte pocit, jako by z vašeho těla spadly celé balvany tíhy.

Tato masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější regenerační procedury – též známá jako švédská masáž.
V současné době její obliba neustále stoupá, neboť lidé v dnešním náročném světě čím dál více vyhledávají pocit uvolnění a kompletní fyzické i psychické relaxace.

Medová detoxikační masáž

medova-masaz

Med obsahuje minerální látky, stopové prvky a jiné látky, které mají velký význam pro zdraví člověka. Masér speciálními masážními hmaty tzv. pumpováním, vpravuje tyto látky do organismu. Při masáži  dochází k odstraňování toxinů až z hlouby těla a ty potom „vyplavou „ na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu.
Medová masáž je vnímána klienty dost individuálně. Pro některé může být i bolestivá, pro jiné je nadmíru uvolňující. V každém případě vám může výrazně pomoci.

Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.