Solárium

Toužíte po kouzelném opálení, nebo Vám chybí pouze sluneční svit? Navštivte naše solárium Ultra Tan Chilli a přesvědčte se, že krásnou a přitažlivou barvu kůže můžete mít také.

Naše Solárium Ultra Tan Chilli poskytuje maximální opalovací komfort dle norem EU.

Solárium Chilli Ultra Tan

solarium-chilli

Opálená pokožka je atraktivní a krásná. Solária vám ji dopřejí i v zimě. Vyzařují ultrafialové záření různých spekter. Stávají se tak ideální náhražkou slunce v zamračeném období.

Při pobytu v soláriu navíc dochází k posílení regeneračních asamoléčících schopností organismu. Solária působí příznivě na posílení imunity a urychlují hojení kožních onemocnění. Ověřený je účinek taképři lupence či atopickém ekzému. UV záření také zvyšuje tvorbuvitamínu D3, který je nepostradatelný v prevenci proti odvápňování kostí.

Solárium Chilli od firmy Ultra Tan bylo vyvinuto pro efektivní opálenípodle vašich individuálních potřeb.  Solária jsou konstruována tak, aby poskytovala optimální vzdálenost trubic. UV paprsky tak mohou dopadat na kůži v úhlu ideálním pro nejlepší opálení.soalrium-praha

Tajemství úspěchu solárií Ultra Tan spočívá ve správné teplotě. Vyvážená teplota solárních trubic je pro kvalitní opálení nezbytná.  Pomocí počítačově řízené regulace teploty udržuje v soláriu během celého opalování optimální teplotu. V soláriích jsou také centrální filtry, které zabraňují proniknutí nečistot a prachu. To zajišťuje vždy nejlepší výsledky při opalování.
Na opalování nabízíme k zakoupení velký výběr solární kosmetiky.

Doporučení a rady před první návštěvou:

Jedna opalovací kůra se skládá z více opalování, ne víckrát než jednou denně.
Mezi první a druhou návštěvou byste měli dodržet interval 48 hodin.
V jeden den se neopalujte v soláriu i na slunci.
Bezprostředně před a po opalování se nesprchujte (1 – 2 hodiny).
Opalování v soláriu se z důvodu dalšího zatížení organismu nedoporučuje nemocným osobám.
Některé léky mohou ojediněle způsobit přecitlivělost na UV záření. Možné problémy lze vždy konzultovat se svým lékařem, či s obsluhou našeho solária.
Před a po opalování je dobré používat speciální solární kosmetiku – získáte nejen krásné opálení, ale chráníte i svou pokožku. Vhodné je rovněž užívání beta karotenu.
Vhodnou opalovací dobu Vám v závislosti na Vašem fototypu, dosaženém opálení a konkrétním soláriu vždy doporučí Ráj zdravé krásy.
Pro dosažení ideálního opálení je vhodné se opalovat bez spodního prádla, šperků, make-upu a parfémů.
Obsluha dezinfikuje lehátko solária po každém slunění.
Po určité době se doporučuje dopřát pleti odpočinek.

Jako všude, i zde platí “všeho s mírou”!