Ultrazvuková špachtle

(ideální doplněk k RF Liftingu)

ultrazvukova-spachtle

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus.Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

Samotná masáž navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá tak předejít předčasnému stárnutí. Působí její prokrvení a současně umožňuje snažší přísun živin a vody do nitra pokožky, takže pleť se stává dokonale hydratovanou a jemnou. Ultrazvuková špachtle také odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tj. tzv. peeling) a poskytuje kompletní regeneraci kůže. Předností tohoto kosmetického přístroje je také prevence proti akné a celkové zlepšování kvality pleti.
Kosmetické ošetření musí být příjemné a právě proto jsme nahradili agresivní a nepříjemné mechanické čištění pleti bezbolestným a velmi účinným hloubkovým čištěním pomocí ultrazvukové špachtle.
Mechanické čištění může vést k trvale rozšířeným pórům a ke vzniku mikrojizviček a popraskaných žilek, na rozdíl od ultrazvukového čištění, které krok za krokem zbaví vaší pleť černých teček a odumřelých buněk.